ANASAYFA
Kapıkule'den İstanbul'a 330 kilometre eylül ekim 2011 PDF Yazdır

Sevgili Sultanlar yolu dostları,

22 Eylül ve 8 Ekim 2011  tarihleri arası yeniden Kapıkule'den İstanbul'a 330 kilometre yürüyeceğiz. Geçen senelerdeki yürüyüşlerimiz rotanın yürünebilirliğini ölçmek amacıyla yapılmıştı. Bu sene yapılan keşif ziyaretlerinden sonra nihayi rotanın işaretlenmesi ile ilgili olarak ben dahil toplam 12 kişilik bir Hollanda'lı trekking grubu Sultanlar Yolu işaretleme çalışmaları yapacaktır.

Gruba Türkiye'den günübirlik katılmak isteyenler yol üzerinde bize eşlik edebilirler.

Grubumuz 22 Eylülde Edirne'de olacak ve 23 Eylül 2011 sabahı Kapıkule'den yürüyerek yola çıkarak Edirne istikametine Sırpsındığı üzerinden gidecektir.  

İstanbul'a kadar olan yürüyüş güzergahımız Kapıkule, Kemalköy, Karabulut, Sarayakpınar, (Sırpsındığı), Avarız, Edirne, Hıdırağa, Karayusuf, Ortakça, Kavaklı, Yağcılı, Süloğlu,Büyük Gerdelli, Dolhan, Paşayeri, Koyunbaba, Kırklareli, Kızılcıkdere, Üsküpdere, Karıncak, Kaynarca, Pınarhisar, Erenler, Poyralı, Doğanca, Develi, Vize, Okçular, Evrenli, Çakıllı, Kavacık, Saray, Küçük Yoncalı, Safaalan, Binkılıç, Aydınlar, Gümüşpınar, İhsaniye, Akalan, Dağyenice, Boyalık, Dursunköy,Sazlıbosna, Şamlar, Kayabaşı Eyüp Sultan,Topkapı sarayı olarak gerçekleşecektir.

Bu güzergah üzerinde bize konaklama konusunda yardımcı olmak isteyenler  ' ); document.write( addy_text43633 ); document.write( '<\/a>' ); //-->\n Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ' ); //--> Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ' ); //--> adresine bilgilerini yollayabilirler. Güzergahın üzerindeki tarihi ve doğal güzellikleri daha iyi yaşayabilmemiz için bize bu yörelerin güzel ve yürünecek mekanlarının bilgilerinide yollayabilirsiniz. Telefon: 0031 650 890 696 (Hollanda cep telefonu)

Türkiyeden yürüyüşçü olarak katılımınız ücretsizdir. Yürüyüş pasaportu ve yürüyüş sonrası yürüyüş belgesi istiyorsanız vede isminizin resmi Sultanlar Yolu sitesinde yer almasını istiyorsanız 25 Euro veya karşılığı yıllık Sultanlar yolu aidatını ödemeniz gerekecektir. Hollanda'dan veya diğer Avrupa ülkelerinden katılmak isteyenler lütfen fiyat bilgileri için email veya telefonla iletişime geçiniz.

Yolculuk ve yürüyüşünüz esnasında olacak tüm masraflar yürüyüşcülere aittir.

Türkiye iletişim bilgileri gelecek günlerde sitemizde yeralacaktır. www.sultanlaryolu.com sitesinde ve bu siteden güncellemeler yapılacaktır.

Sultanlaryolu Türkiye etabı katılımları için Meftun KUTLU Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. +90 544 337 37 71  


Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 11700

Bu yazıya ilk yorumu yazın
RSS yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun. 
< Önceki   Sonraki >

FOTOĞRAF GALERİSİ

ZİYARETÇİ İSTATİĞİ

Bugün180
Dün879
Bu Hafta1849
Bu Ay9090
Toplam786513

Kimler Çevrimiçi


Şifrenizi mi kaybettiniz?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

BAĞIŞ PANELİ

Miktar Giriniz:

QFAST

YAZI ABONELİĞİ

FAVORİLERİME EKLE

Ekle: Mr. Wong Ekle: Webnews Ekle: Icio Ekle: Oneview Ekle:  FAV!T Social Bookmarking Ekle: Favoriten.de Ekle: Seekxl Ekle: Social Bookmark Portal Ekle: Bookmarks.cc Ekle: Newsider Ekle: Linksilo Ekle: Readster Ekle: Yigg Ekle: Linkarena Ekle: Digg Ekle: Del.icoi.us Ekle: Reddit Ekle: Simpy Ekle: StumbleUpon Ekle: Slashdot Ekle: Netscape Ekle: Furl Ekle: Yahoo Ekle: Blogmarks Ekle: Diigo Ekle: Technorati Ekle: Newsvine Ekle: Blinkbits Ekle: Ma.Gnolia Ekle: Smarking Ekle: Netvouz Ekle: Folkd Ekle: Spurl Ekle: Google Ekle: Blinklist